Chata i Stodoła

Stara Stodoła to blisko 3 hektary łąk, sadów i lasu. To 40-arowy, rustykalny ogród, a w nim odnowiona, XIX-wieczna chata i stodoła z zapleczem dla cateringu - wszystko zaledwie 20 minut jazdy od Krakowa.

Nasza podstawowa oferta zakłada wynajem na cały weekend (piątek-niedziela). Wraz z kluczami dajemy pełną wolność w kształtowaniu charakteru miejsca tak, by można tam było zorganizować dokładnie takie wydarzenie, na jakie macie ochotę - bez gorsetu schematów i smutnej sztampy.

W ramach jednej ceny (bez ukrytych kosztów) udostępniamy odnowiony wiejski dom z zapleczem kuchenno-sanitarnym i kilkoma miejscami noclegowymi; stodołę o powierzchni 130m2, gdzie komfortowo zmieści się ok 100 gości; oraz pojemny, prywatny ogród do różnych zabaw i swawoli. Do tego zapewniamy usługi sprzątania i wsparcie techniczne.

Czy będzie to wesele, komunia, warsztaty firmowe czy wypad ze znajomymi - jesteśmy do dyspozycji, chętni do pomocy w zaaranżowaniu wszelkich atrakcji. Chętnie pomożemy w wyborze dodatkowych usług, jak np. catering, dekoracje, muzyka - nie narzucając żadnego rozwiązania, a jedynie wspierając realizację wizji naszym doświadczeniem, rozeznaniem w możliwościach i jakości usług.


Skontaktuj się!