Stara Stodoła w Nowej Wsi.

W 2016 roku zdecydowaliśmy się pobrać - on Polak, ona Brazylijka. Długo szukaliśmy miejsca, które pozwoliłoby na bezpretensjonalne świętowanie początku naszej wspólnej drogi, gdzie grono najbliższej rodziny i przyjaciół z kraju i zagranicy poczuje się w pełni swobodnie. Ostatecznie okazało się, że takie miejsce mamy pod samym nosem - na działce, która od lat stanowiła cel rodzinnych wypadów wakacyjnych i weekendowych, zaledwie 14 km od Krakowa.

Trwająca ponad 2 lata renowacja XIX-wiecznego, drewnianego domu była nie lada wyzwaniem. Wierzymy, że mimo wszystkich współczesnych udogodnień, udało nam się zachować jego pierwotny, wiejski charakter. Do tego uporządkowaliśmy ogród oraz wzmocniliśmy fundamenty w stodole - wszystko po to, by przystosować miejsce do przyjęcia dla setki wybrednych gości. Z dumą przyjęliśmy komplementy, że udało nam się nie nie zabić magii miejsca, zachować jego pierwotny, bezpretensjonalny charakter.

Dziś nie tylko możemy pochwalić się naszym cichy zakątkiem - z przyjemnością oddajemy go innym w używanie, dzieląc się jego czarem z całym światem. Do Waszej dyspozycji oddajemy blisko 3 hektary pól, łąk i lasu, w tym 40 arów urządzonego ogrodu; oraz pieczołowicie odnowioną wiejską chatę z kilkoma miejscami noclegowymi oraz przestronną, dębową stodołę - wszystko to w eleganckim, rustykalnym wydaniu, bez plastikowej cepelii i komercyjnego zadęcia.

Będzie naszym przywilejem móc podzielić się z Wami urokiem Starej Stodoły w Nowej Wsi, wynajmując ją do organizacji najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

Tymczasem!

Thais&Jan